ICE vs Elektromontuotojas (73:61)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku

2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 23:43 val., peržiūros: 1750

Antradienį, vasario 14 dieną, V. Kuprevičiaus pgr. m-klos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „ICE“ ir svečių „Elektromontuotojo“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai atitrūko nuo negausiai susirinkusių varžovų ir visas rungtynes kontroliavo rungtynių eigą, tik mačo susitikime „ICE“ krepšininkai atleido vadžias ir varžovai sumažino deficitą, bet šeimininkai vistiek šventė lengvą pergalę rezultatu – 73:61 (25:17, 19:9, 15:12, 14:23).

Rungtynių pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos sunkiai pradėjo mačą, metimai dažniau skriedavo pro šalį, tačiau kiek vėliau „ICE“ pavyko kiek atitrūkti. Šeimininkai sužaidus keturias minutes pagavo savojo bangą ir galutinai perėmė iniciatyvą ir spurtavo 10:4. Antroje kėlinuko pusėje po šalto dušo atsigavę svečiai prisivijo varžovus, bet šeimininkai išsaugojo pranašumą – 25:17. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę „ICE“ krepšininkai gan greit įgijo dviženklę persvarą. „Elektromontuotojui“ nesisekė rasti būdų kaip užpulti, o ir gynyba nebuvo pavyzdinė. Tačiau svečiams pavyko stabilizuoti padėtį ir skirtumas tarp komandų kurį laiką nekito. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai sugebėjo dar labiau padidinti persvarą – 44:26.

Po pertraukos, kurį laiką, žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau vėliau spurtavę aikštės šeimininkai ėmė triuškinti varžovus 23 taškų skirtumu (51:38). Trečiojo kėlinuko viduryje žaidimas vėl išsilygino, abi komandos vis apsikeidavo rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkai išsaugojo 21 taško persvarą – 59:38. Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos ir vėl žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę šeimininkai kiek atleido žaidimo vadžias, ko pasekoje „Elektromontuotojas“ sumažino deficitą, bet „ICE“ krepšininkai vistiek pasiekė lengvą pergalę rezultatu 73:61.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: „Pirmiausia varžovai susirinko tik penkiese. Arba jie pradėjo mąstyti jau apie kėlionę į Mažają taurę“, arba gal kitos bėdos įtakojo, kad jie negalėjo susirinkti. Žaidėme ištikro banguotai. Norėtųsi stabilesnio komandos žaidimo, norėtųsi išvengti tų bangų. Dabar grupėje jau turim užtikrintą 3 vietą, nors liko dar dvi rungtynės, jos jau nebeturi reikšmės turnyrinės lentelės atžvilgiu. Būtų gerai tas rungtynes paversti geromis treniruotėmis ir pasiruošimu kitam etapui, nes liko dvi savaitės ir po to jau bus rimtos kovos“

ICE: Lukas Mikalauskas – 24 tšk., Airidas Kurauskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Deividas Abeciūnas – 10 tšk.

Elektromontuotojas: Viktoras Šukys – 27 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Sutkus – 19 tšk. (9 perimt. kam., 12 išpr. praž.), Laimonas Putrimas – 10 tšk.

SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)