KK „13“ vs ICE (51:96)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda.

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 1897

Antradienį, lapkričio 15 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę KK"13" ir svečiuose žaidę "ICE" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "ICE" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:29). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (28:44). Trečiame kėlinyje "ICE" ekipa toliau tolo nuo savo varžovų ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 27 taškai – (44:71). Ketvirtame kėlinyje skirtumas tarp komandų išaugo iki 45 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (51:96).

Pirmasis kėlinys prasidėjo KK"13" ekipos pelnytais 2 taškais, netrukus savo pirmuosius 4 taškus pelnė ir "ICE" ekipa, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (2:4). Prabėgus dar keletai minučių ir kėliniui įpusėjus svečiai įsiveržė į priekį rezultatu – (12:17). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pelnė vos 3 taškus, o svečiai 12 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:29).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių prabėgus 5 minutėms svečiai pirmavo rezultatu – (22:35). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė apylygiai ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (28:44).

Trečią kėlinį kiek netikėtai "ICE" ekipa pradėjo laimėdama atkarpą – (6:19), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 29 taškų – (34:63). Vėliau antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:71).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas KK"13" ekipai. Šeimininkai sužaidė prasčiausią kėlinį iš visų, per kurį pelnė vos 7 taškus, o svečiams leido pelnyti 25 taškus. Rungtynės baigėsi "ICE" ekipos pergale rezultatu – (51:96).

Po laimėtų rungtynių "ICE" ekipos treneris kalbėjo: "Pas varžovus šiandieną trūko dviejų pagrindinių žaidėjų, kurie organizuoja visą žaidimą ir trukia komandą į priekį. Norėjau šiandien tokio kokybiškesnio žaidimo, ne tiek ant skirtumo. Pirmoje pusėje labai daug klydome, turime bėdą klaidas daryt, lygiose vietose atiduodame kamuolį. Antroje pusėje pradėjome žaisti kokybiškiau, varžovai aišku pavargo galbūt ir turbūt toks skirtumas šoktelėjo. Liko dvi labai stiprios komandos, tiek "Kėdainiai", tiek buvusi "Buritus" komanda, ten reikės parodyti kokybišką žaidimą ir pažiūrėsime savo tikrą lygį."

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 17 tšk., Gediminas Pajeda – 12 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Justas Jokšas – 11 tšk.

ICE: Lukas Mikalauskas – 35 tšk., Lukas Augaitis – 11 tšk., Donatas Petrauskas – 10 tšk., Žygimantas Gaidžiūnas – 10 tšk.

„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)„ICE“ po įnirtingo mūšio įveikė svečius iš Birštono (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)KK „13“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „BK Centre ‒ 2“ krepšininkais (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 16:04 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 12:00 val.)