Vėjų linija & Garliavos duona vs automokykla.lt (74:83)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„RVG“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1066

Gruodžio 12 dieną, 19:15 val., „Pilėnų“ mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „RVG“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, pirmaujanti ekipa keitėsi ne vieną kartą ir intriga išsilaikė iki pat pabaigos. Per pagrindinį laiką nei vienai ekipai taip ir nepavyko įrodyti savo pranašumo, tad komandos buvo privestos žaisti pratęsimą. Papildomo laiko metu „RVG“ nieko nelaukė ir keliais tolimais metimais susikūrė pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat pratęsimo pabaigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 74:83.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie staigiai nutolo, bet iš toli gana greitai prisitaikė ir „RVG“ žaidėjai, tad netrukus prasidėjo labai lygi ir atkakli kova. Vis tik dažniausiai priekyje išliko „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa, kurios lyderiu tapęs L.Varnas per du kėlinukus surinko net 19 taškų. Tuo tarpu svečių gretose aiškaus lyderio nebuvo, o didžiausia komandos stiprybė buvo sėkmingai provokuojamos varžovų klaidos. „Vėjų linija & Garliavos duona“ suklysdavo vos varžovams kiek stipriau panaudojus aikštės spaudimą, tačiau tai kompensavo daug geresnė kova po krepšiais ir tikslūs metimai iš toli. Po dviejų kėlinukų „Vėjų linija & Garliavos duona“ pirmavo rezultatu 37:32.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tapo dar atkaklesnis, „RVG“ ne tik sugebėjo išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Svečių ekipą svarbiausiais momentais į priekį išvedė net 3 paeiliui pataikyti M. Stankevičiaus tritaškiai, o dar kelis tolimus metimus pridėjus komandos draugams komanda nutolo per 5 taškų atstumą. Tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ sugebėjo laiku atsitiesti ir paskutinėmis rungtynių minutėmis žaidimas vėl vyko taškas į tašką. Komandos paskutines atakas rengė skubotai, nebuvo lengvų metimų, tad nieko keisto, jog nei viena pusė taip ir neįrodė savo pranašumo per pagrindinį laiką 71:71.

Pratęsimo metu „RVG“ iškarto užklupo varžovus tolimais metimais ir greitomis atakomis, skirtumas žaibiškai išaugo ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ tarsi suprato, kad varžovų pasivyti nepavyks. Likęs laikas bėgo gana greitai, buvo mažai pražangų ir rungtynių stabdymo, o rungtynių likimas tapo aiškus. „RVG“ sėkmingai finišavo ir pasiekė pergalę rezultatu 74:83.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 29 tšk., Vytautas Vaškevičius – 17 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mantas Daunoravičius – 12 tšk.

RVG: Mantas Stankevičius – 21 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Grant Aleksa – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Saulius Pakalniškis – 13 tšk., Martynas Gailiūnas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 10 tšk.

„Acme“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Gėlių bankas“ pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 20:25 val.)„RVG“ vos neprisižaidė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:35 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Vilmista“ pasiekė nelengvą pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)