KK „Žaibas“ vs Ažytėnai (69:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 21 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ažytėnai“ paskutinėmis minutėmis palaužė KK „Žaibas“

2023 kovo 21 d., Antradienis, 20:21 val., peržiūros: 218

Kovo 21 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos C lygos F pogrupio rungtynės tarp KK „Žaibas“ (1-13) ir „Ažytėnai“ (5-10) ekipų.

Rungtynės prasidėjo abiem ekipom ne itin rezultatyviai, o kėlinio pabaigoje keturi pelnyti taškai iš eilės leido „Ažytėnai“ ekipai pirmą kėlinį laimėti 10:13.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iškart tolo iki 13:22. Visgi, vėliau KK „Žaibas“ puolimas susitvarkė, kas leido priartėti prie varžovų. Įpusėjus susitikimui 30:32.

Trečiajame kėlinyje ir toliau aikštelėje vyko kova taškas į tašką, o kėlinys baigėsi 55:53 pirmaujant KK „Žaibas“ ekipai.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamame kėlinuke – nors likus dviems minutėms KK „Žaibas“ dar pirmavo 67:64, tačiau „Ažytėnai“ rungtynių pabaigoje surengė spurtą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 69:75 (10:13, 20:19, 25:21, 14:22).

6 rezult. perd.

„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)Atkaklioje ir nerezultatyvioje dvikovoje „Ažytėnai“ palaužė „Sparta“ ekipą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)„BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt“  po ilgosios pertraukos susitvarkė su „KK „Žaibu“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)II lygoje: triuškinanti KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)