Autobroliai ‒ Arko vs Gatvės vaikai (66:50)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“

2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 451

Gruodžio 21 dieną 20:30 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Autobroliai – Arko“ ir „Gatvės vaikai“. Rungtynes laimėjo rezultatu 66:50 (23:10, 12:20, 23:9, 8:11).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gan draugiškai. Aikštelės svečiai nė karto neprasižengė, tačiau apsiginti irgi sekėsi sunkiau. „Autobroliai – Arko“ gretose puikiai pasirodė V.Gadliauskas (3 trit., 13 tšk.) ir E.Ignatavičius (2 trit., 10 tšk.), kurie ir surinko visus komandos taškus pirmajame ketvirtyje. Po pirmo ketvirčio priekyje „Autobroliai – Arko“ rezultatu 23:10. Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje apsivertė aukštyn kojom. „Gatvės vaikai“ atrado būdų sėkmingai atakuoti varžovus, taip pat daug agresyviau dirbo gynyboje ir per visą kėlinį ištirpdė varžovų pranašumą iki 5 taškų 35:30.

Po ilgosios pertraukos „Autobroliai – Arko“ grįžo į pirmo kėlinio ritmą. Šeimininkai nuo pat kėlinio pradžios suvaržė varžovus savo baudos aikštelėje ir neleido „Gatvės vaikams“ pelnyti taškų net 5 minutes. Per tą laiką spėjo susigrąžinti turėtą 13 taškų pranašumą, o iki kėlinio pabaigos dar padidino iki 19 taškų (58:39). Lemiamajame ketvirtyje situacija aikštelėje nesikeitė. Šeimininkai sėkmingai išsaugojo dviženklį pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 66:50.

8 taškai

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)