Ažytėnai vs MB „TR Project“ (58:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 02 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

MB „TR Project“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekė pergalę.

2023 sausio 02 d., Pirmadienis, 22:07 val., peržiūros: 294

Pirmadienį, naujųjų metų sausio 2 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos A pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "Ažytėnai" bei svečių- MB „TR Project“.

Pirmame rungtynių kėlinyje pasižymėti abejoms komandoms buvo labai sunku, bet geriau kėlinį užbaigė ir pirmavo MB „TR Project“ – 14:8. Antrajame "Ažytėnai" paleido varžovus dar didesniu skirtumu, bet didelėmis savo pastangomis atstumą sumažino iki 10 taškų. To pasakoje, rezultatas po pirmųjų 20 minučių buvo: 32:22.

Antrojoje rungtynių pusėje atrodė, kad inciatyvą rungtynėse visiškai perims "Ažytėnai", nes po pertraukos žaidė su didesniu noru bei energija, tačiau rezultatas išliko praktiškai lygus – 43:40.

Ketvirtasis kėlinys vyko taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis. Sėkmingiau pabaigą sužaidė MB „TR Project“ ir laimėjo rezultatu 58:61 (8:14, 14:18, 18:11, 18:18).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė sėkmingais prasiveržimais varžovus atakavęs Mangirdas Milmontas, kuris pelnė 31 tašką.

Žilvinas Zemkus pralaimėtojams pelnė 20 taškų ir atkovjo 15 kamuolių.

MB „TR Project“ pasiekė pergalę, bet tolyn keliaus „Gemavila“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:02 val.)„ICE“ kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:07 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)MB „TR Project“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:18 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 21:49 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)„Ažytėnai“ paskutinėmis minutėmis palaužė KK „Žaibas“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 20:21 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)