Donelaičio vs Vėjų linija & Garliavos duona (108:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2021 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 452

Lapkričio 15 dieną "Kauno kolegijos" mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius "Vėjų liniją & Garliavos duoną". "Donelaičio" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę, o "Vėjų linija & Garliavos duona" vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė vienas taškas (1:0). Sužaidus tris su puse minutės rezultatas buvo lygus 6:6, o "Donelaičio" paprašė minutės pertraukėlės. Prasidėjus antrai kėlinio pusei greitų atakų dėka "Donelaičio" padidino persvarą iki aštuonių taškų (15:7). "Vėjų linija & Garliavos duona" kėlinio pabaigoje buvo priartėję prie varžovų iki dviejų taškų, bet "Donelaičio" kėlinį pabaigė taikliu tritaškiu (22:17).

"Donelaičio" kėlinio pradžioje metė gan daug netaiklių metimų, bet puolime atkovoti kamuoliai ir greitos atakos leido trečią minutę padidinti persvarą iki 10 taškų (27:17). Septintą minutę komandas skyrė 15 taškų (36:21). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apyligiai, sužaidus du kėlinius komandas skyrė 16 taškų (49:33).

Trečias kėlinys prasidėjo "Donelaičio" taikliu tritaškiu (52:38). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes "Donelaičio" pirmavo rezultatu 58:40. Antroje kėlinio pusėje "Donelaičio" dar labiau nutolo, sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo 73:43.

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis tris tritaškius iš eilės pataikė "Vėjų linija & Garliavos duona" (73:55). Visgi netrukus persvara netrukus vėl pasiekė 30 taškų. Kėlinio pabaigoje greitu žaidimu "Donelaičio" paidino pranašumą iki 41 taško (108:67).

18 atk. kam.

„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Eldažnis & Limobilus.lt“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Donelaičio“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)