Donelaičio vs Rimo & Patikima linija (94:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“

2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 307

Lapkričio 13 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius "Rimo & Patikimą liniją". "Donelaičio" buvo laimėję penkias iš penkių rungtynes, o "Rimo & Patikima linija" savo sąskaitoje turėjo penkis pralaimėjimus.

Prasidėjus rungtynėms šešis taškus be atsako pelnė "Donelaičio", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:0. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 10 taškų, o "Donelaičio" daugiausia taškus rinko greitomis atakomis (12:2). Sužaidus pirmą ketvirtį komandas skyrė 14 taškų (22:8). Antro kėlinio pirmoje pusėje "Donelaičio" spaudė varžovus ir žaidė greitai, o įpusėjus kėliniui 34:17 pirmavo "Donelaičio". "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Donelaičio" padidino persvarą iki 20 taškų (48:28).

Pirmą trečio kėlinio pusę geriau žaidė "Donelaičio", kurie padidino persvarą iki 33 taškų (71:38). Komandos žaidė greitai ir daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai (76:42). Ketvirtame kėlinyje "Donelaičio" išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 66:94.

Marius Rudžionis

„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)