Laipsniai vs Baltic Transline (102:88)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“

2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 1544

Trečiadienį, lapkričio 2 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Laipsnių“ bei svečių „Baltic Transline“. Vos penkiese susirinkę šeimininkai sugebėjo palaikyti rungtynių tempą bei neleisti pabėgti savo varžovams į priekį, o galiausiai po pirmosios rungtynių pusės turėjo ir slidų pranašumą. Visgi, nuostabiai sužaistas trečiasis kėlinukas leido jiems lengviau atsikvėpti ir nepersistengus užbaigti rungtynes bei pasiekti pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 8:2. Vėliau komandos pradėjo tolygiai rinkti taškus, o svečių ekipa mažais žingsneliais pradėjo artėti savo varžovų link. Prieš pat kėlinio pabaigą, „Baltic Transline“ ekipa pelnė septynis taškus be atsako bei įsiveržė į priekį, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje „Laipsniai“ išlygino rezultatą, tad rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo lygus – 23:23. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau nemažino apsukų bei žaidė greitą žaidimą. Komandos žaidė gan apylygiai. Tai viena, tai kita komanda persverdavo rezultatą ir kai atrodydavo, kad viena iš šių komandų gali netrukus įgyti saugesnį pranašumą, priešinga komanda skirtumas švelnindavo ar persverdavo. Galiausiai komandos tokiu žaidimu ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę, o rezultatas po pirmų dviejų kėlinukų buvo 47:44.

Trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti šioks toks „Laipsnių“ ekipos pranašumas. Komanda padidino savo pranašumą ir galėjo jaustis šiek tiek saugesni. Vėliau jie pelnė aštuonis taškus be varžovų atsako bei įgijo jau dviženklį pranašumą. Kėliniui persiritus į antrąją pusę, „Baltic Transline“ savo atsilikimą sumažino iki aštuonių taškų, tačiau M. Liepos ir A. Jurkšaičio nesulaikiusi svečių ekipa netrukus įgijo jau 21-o taško deficitą, o visa tai iliustravo 15:2 spurtas prieš pat kėlinio pabaigą, kurį surezgė „Laipsnių“ ekipa. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 80:59. Ketvirtajame kėlinyje „Baltic Transline“ ekipa dar bandė kibti į atlapus ir mažinti savo atsilikimą, tačiau kitokių planų turėjo šeimininkai, kurie į sėkmingas varžovų atakas atsakydavo tuo pačiu. Taigi, „Laipsnių“ ekipa turėtą dviženklį pranašumą saugiai išlaikė iki rungtynių pabaigos bei iškovojo pergalę, rezultatu 102:88.

Laipsniai: Marius Liepa – 42 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 30 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Artūras Jankevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Palivanas – 10 tšk. (22 atk. kam.)

Baltic Transline: Mantas Klupšas – 20 tšk., Tomas Viršilas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Darius Kisielius – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 11 tšk., Audrius Pečkaitis – 11 tšk.

Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)M. Maslenikovo ir D. Mockaus tritaškiai nutiesė „Resmila.lt“ ekipai pergalę prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:23 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)