Sparta vs Robotukų Armija (73:42)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 17 d., Antradienis, 20:40 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“

2023 sausio 17 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 328

Sausio 17 dieną Kauno Milikonių mokyklos sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sparta" priemė svečius "Robotukų Armiją". "Sparta" buvo laimėję du kartus ir penkis pralaimėję. "Robotukų Armijos" sąskaitoje buvo trys pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Pirmas dvi minutes komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 2:0 pirmavo "Sparta". Septintą minutę "Sparta" pirmavo 11 taškų persvara (12:1), o "Robotukų Armija" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "Sparta" išsaugojo devynių taškų persvarą (16:9).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes dviem taškais padidėjo "Spartos" persvara (18:9). Prasidėjus antrai kėlinio pusei septyniais taškais pirmavo aikštės šeimininkai (22:17). Netrukus, po dar dviejų "Spartos" taškų "Robotukų Armija" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Sparta", kurie sužaidus pusę rungtynių pirmavo rezultatu 36:18.

Per pirmas penkias trečio kėlinio minutes "Robotukų Armija" sumažino "Spartos" persvarą iki penkiolikos taškų ir po geresnės svečių atkarpos "Sparta" paprašė minutės pertraukėlės (28:40). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė "Robotukų Armija", bet netrukus "Sparta" įsibėgėjo ir padidino persvarą iki 22 taškų (30:52). Ketvirtame kėlinyje "Sparta" išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 73:42.

7 taškai

„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“ (2023 kovo 07 d., antradienis, 20:29 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Robotukų Armija“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:17 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)