Promatik vs Vėjų linija & Garliavos duona (83:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą

2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:28 val., peržiūros: 346

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Promatik" ir "Vėjų linija & Garliavos duona".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo. Vis dėlto, pirmieji sėkmingą atkarpą sužaidė "Promatik", kurie susikrovė 9 taškų pranašumą ( 25:16). Antrame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" niekaip nepavyko įveikti varžovų gynybos, o aikštelės šeimininkai susikrautą pranašumą – 41:31.

Po ilgosios pertraukos "Vėjų linija & Garliavos duona" niekaip nepavyko pasipriešinti varžovų puolimui. Nors svečiai sugebėdavo surengti sėkmingas atkarpas, bet "Promatik" puikiai atsilaikė ir toliau išlaikė dviženklį pranašumą ( 66:54). Lemiamame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" nepavyko sukurti intrigos ir pergalę iškovojo "Promatik", rezultatu – 83:71 (25:16, 16:15, 25:23, 17:17)

Karolis Rimgaila

„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)