Kauno NTI-PN vs Hidraulinės sistemos (92:91)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje

2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 1834

Pirmadienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „Kauno NTI-PN“ ir svečių teisėmis atvykę „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kur Rokas Imbrasas ,tiesiog, nesustabdomai žaidė nuo pirmųjų minučių ir viską vertė po krepšiu ( 13:8). „Hidraulinėms sistemoms“ pavykdavo atsitiesti ir prisivyti varžovus, tačiau sunkiai sekėsi stabdyti įsibegėjusį R.Imbrasą, kuris tempė komandą ant pečių ( 24:17). Antram kėlinukui prasidėjus svečiams pavyko įveikti kietą varžovų gynybą, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 32:35). „Kauno NTI-PN“ toliau demonstravo stabilų puolimą ir iki kėlinuko pabaigos susigrąžino pranašumą – 46:44.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Kauno NTI-PN“ ekipa toliau buvo vienu žingsniu priekyje, o „Hidraulinės sistemos“ atliko besivijančios komandos vaidmenį ( 65:56). Per likusį laiką I.Krukonis užpuolė keletą greitų atakų ir skirtumas sumažėjo iki penkių taškų. Ketvirtame kėlinyje R.Imbrasas buvo stabdomas tik asmeninėmis pražangomis, kur stabiliai realizavo baudos metimus ir atstatė turėtą pranašumą ( 78:70). Svečiai sugebėjo atsakyti 7:0 atkarpa, tačiau „Kauno NTI-PN“ truktelėjo į priekį ir likus žaisti minutei komandas skyrė 7 taškai ( 90:83). Per likusią minutę „Kauno NTI-PN“ reikėjo tik išlaikyti kamuolį savose rankose ir ramiai užbaigti rungtynes, tačiau šeimininkai atlikdavo skubotus sprendimus, kur „Hidraulinės sistemos“ tuo pasinaudojo ir sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 90:91). Lemiamą ataką E.Mačiulis realizavo baudos metimus ir „Kauno NTI-PN“ pirmavo vienu taškus. „Hidraulinės sistemos“ turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet varžovai privertė suklysti ir „Kauno NTI-PN“ iškovojo istorinę pergalę, rezultatu – 92:91.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 48 tšk. (18 atk. kam., 11 išpr. praž.), Deividas Šaginas – 16 tšk., Eduardas Mačiulis – 14 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Almantas Atkočaitis – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Hidraulinės sistemos: Ignas Krukonis – 36 tšk. (10 rezult. perd., 8 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 31 tšk. (16 atk. kam.), Gytautas Tumasonis – 18 tšk. (10 rezult. perd.)

„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ net 95 taškų skirtumu įveikė „Vilkus“ , kur pasiekė ne vieną lygos rekordą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 00:02 val.)