Kauno NTI-PN vs Banga (77:71)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 21:02 val., peržiūros: 1461

Pirmąją pavasario dieną, Kovo 1 -ąją, trečiadienį, įvyko „ALT reklama“ B lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Kauno NTI-PN“ bei svečių statusą turėjusių „Banga“ komandų. Permainingoje ir kietoje kovoje, stipresni šį vakarą pasirodė šeimininkų žaidėjai, kurie įveikė varžovus rezultatu 77:71 (21:20, 24:23, 13:15, 19:13).

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tarp komandų užvirė nuožmi kova, kurioje sėkmingiau pulti sekėsi šeimininkams. Po penkių žaidimo minučių jie buvo priekyje penkiais taškais (15:10). Vis dėl to, svečiai nebuvo linkę leisti įsibėgėti „Kauno NTI-PN“ komandai bei skirtumą greitai panaikino, o po pirmojo kėlinio turėjo vos vieno tašką atsilikimą – 21:20.

Antrajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, o pirmaujanti ekipa keitėsi po kiekvieno metimo. Penkioliktąją rungtynių minutę rezultatas tarp komandų buvo lygus (30:30). Likusią kėlinio dalį, beveik visą laiką, vieno metimo skirtumu priekyje buvo „Banga“ ekipa, tačiau sėkmingai sužaista kėlinio pabaiga leido „Kauno NTI-PN“ komandai prieš ilgąją pertrauką būti priekyje dviem taškais – 45:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Banga“ ir vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau šeimininkai nebuvo linkę nusileisti ir į kiekvieną svečių bandymą įgyti apčiuopiamą persvarą rasdavo atsakymų. Įpusėjus ketvirčiui, priekyje ir vėl buvo „Kauno NTI-PN“ ekipa (54:53). Per likusias minutes kėlinyje abi ekipos daugiau klydo bei mėtė pro šalį, todėl rezultatas tarp komandų liko tik neženkliai pakitęs, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas rodė visišką lygybę – 58:58.

Paskutinysis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliais E. Mačiulio ir R. Imbraso tolimais metimais, kurie padėjo „Kauno NTI-PN“ ekipai kiek nutolti (68:62). Lemiamame ketvirtyje ekipoms labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tai buvo itin naudinga šeimininkams, kurie sėkmingai laikė įgytą pranašumą. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Kauno NTI-PN“ ekipa pirmavo vis dar tais pačiais šešiais taškai (70:64), tačiau L.Garliauskas tritaškiu metimu jį „perpjovė“ pusiau. Vis dėl to, tie patys E.Mačiulis ir R.Imbrasas atsakė taikliais dvitaškiais ir šeimininkai, likus žaisti minutei iki ketvirčio pabaigos, grėsmingai nutolo (74:67). Negana to, J.Lekšas buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudojęs R.Imbrasas dar pridėjo ir taiklų baudos metimą (75:67). Likus žaisti keturiolikai sekundžių iki rungtynių pabaigos, J.Lekšas smeigė tolimą metimą, tačiau laiko buvo per mažai ir „Kauno NTI-PN“ šventė pergalę rezultatu 77:71.

„Kauno NTI-PN“: Rokas Imbrasas – 28 tšk. (12 atk. kam., 13 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 28 tšk. (6 perimt. kam.), Almantas Atkočaitis – 9 tšk.

„Banga“: Jonas Lekšas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Lukas Garliauskas – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Dominykas Velička – 11 tšk.

„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Banga“ nušlavė dar vieną varžovą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:21 val.)„Kauno NTI-PN“ pergalių seriją pirmose aštuntfinalio rungtynėse nutraukė United ‒ „R2P Sport“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 21:12 val.)