Akademija vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (82:99)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 931

Pirmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Akademija“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno autobusai & SK „Vertigo“.

Rungtynės prasidėjo be didesnės energijos tarp abiejų komandų, tačiau „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ demonstravo geresnį pataikymą ir pirmieji atitrūko nuo varžovų (15:23). Antrame ketvirtyje „Akadėmijai“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 25:29). Po minutės pertraukėlės „Akademijos“ puolimas sustojo, o svečiai lengvai atstatė turėtą pranašumą – 37:43.

Po ilgosios pertraukos „Akademija“ nepaleido taip lengvai varžovų ir įpusėjus kėlinukui išlygino rezultatą ( 54:54). Ketvirčio pabaigoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vėl užtikrinčiau sužaidė nei varžovai bei susigrąžino 5 taškų pranašumą ( 64:69). Lemiamame kėlinyje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pademonstravo tikrąjį veidą ir svarbiu momentu sužaidė, kaip iš natų, ir iškovojo pergalę, rezultatu – 82:99 (15:23, 22:20, 27:26, 18:30)

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:41 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo““ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „MRU VSA“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)