Baltic Transline vs Randeris (82:66)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale

2017 kovo 14 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 1475

Antradienį, kovo 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „Randerio“ ekipų. Jau rungtynių pradžioje atitrūkę aikštės šeimininkai laikė iniciatyvą viso susitikimo metu, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 82:66 (25:13, 15:19, 18:19, 24:15).

Pačioje susitikimo pradžioje sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau ilgai netrukus savo taškų sąskaitą atidaręs „Randeris“ sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę „Baltic Transline“ susigrąžino dviženklę persvarą. Antrame kėlinuke kiek geresnį žaidimą demonstravę svečių krepšininkai sugebėjo iki ilgosios pertraukos pradžios nežymiai sumažinti deficitą. 40:32.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių sekė keli taiklūs tolimi svečių metimai, leidę jiems priartėti iki penkių taškų. Vis tik, nežymiai geriau trečiojo kėlinuko pabaigą sužaidę šeimininkai įgijo septynių taškų pranašumą. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Randeriui“ dar buvo pavykę kiek priartėti, tačiau vėliau spurtavę „Baltic Transline“ krepšininkai galutinai atitrūko ir finišo tiesiojoje šventė pergalę rezultatu 82:66.

„Baltic Transline“: Darius Kisielius – 29 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Tomas Viršilas – 19 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Leščinskas – 15 tšk., Mantas Klupšas – 11 tšk.

„Randeris“: Laimonas Steponavičius – 22 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Janulevičius – 12 tšk., Vilius Narbutas – 11 tšk.

„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Return“ penketuku (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)Baltic Transline ketvirtajame kėlinyje palaužė Compensą (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:04 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)