Kauno technikos kolegija vs Ryterna Group (43:80)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai

2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 20:44 val., peržiūros: 1240

Sausio 25 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technikos kolegija“ priemė svečius „Ryterna Group“. „Kauno technikos kolegija“ buvo iškovoję vieną pergalę ir 10 kartų buvo pralaimėję. „Ryterna Group“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Ryterna Group“ (2:9). Vėliau „Kauno technikos kolegija“ pamažu vijosi varžovus ir likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (11:13). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Ryterna Group“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (18:24).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Ryterna Group“ (18:26). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Kauno technikos kolegija“ (24:26). Baigiantis pirmai kėlinio pusei du iš eilės tritaškius pataikė svečiai (24:32). Aštuntą minutę komandas skyrė trys taškai (30:33). Per likusį laiką „Ryterna Group“ gynėsi be klaidų, o trys taiklūs tritaškiai padidino jų pranašumą iki 12 taškų (30:42).

Trečią kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė 13 taškų be atsako ir sužaidus Šešias minutes kėlinyje dar nebuvo praleidę nei taško į savo krepšį (30:55). Netrukus pirmą tašką kėlinyje pelnė „Kauno technikos kolegija“, bet kėlinio pabaigoje svečių persvara padidėjo iki 29 taškų (33:62).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę „Ryterna Group“ persvara padidėjo iki 35 taškų (38:73). Per likusį laiką svečių pranašumas dar šiek tiek padidėjo (43:80). „Ryterna Group“ iškovojo antrą pergalę, o „Kauno technikos kolegija“ pralaimėjo 11 kartą.

„Ryterna Group“ treneris J.Mozerskis: „Jau tris iš eilės rungtynes pakankamai gerai žaidžiame, nes turime pastiprinimą, vidurio puolėją. Jis daug kamuolių atkovoja ir labiausiai prisideda prie žaidimo pagerėjimo. Šiandien kovojome, varžovai buvo šiek tiek silpnesni. Pataikėme, mums krito metimai, buvo visi užsivedę po daug pralaimėjimų. Norisi šiek tiek atsigriebt šiek tiek.“

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 13 tšk., Šarūnas Pranckevičius – 7 tšk., Justas Vasaitis – 6 tšk.

Ryterna Group: Aurimas Miliūnas – 19 tšk., Darius Karosas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Budrys – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)Kauno Technikos kolegija neatlaikė Kauno TPMC-2 išbandymo ir nusileido atkaklioje kovoje (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:39 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)