BC „Straight“ vs Kauno technikos kolegija (75:41)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa.

2017 sausio 10 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 1662

Antradienį, sausio 10 dieną, Petrašiūnų progimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę BC "Straight" ir svečiuose žaidę "Kauno techniko kolegija" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti BC "Straight" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (22:5). Antrą kėlinį BC "Straight" ekipa toliau diktavo savo sąlygas po kurių antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:19). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau sunkiai vargo tiek puolime tiek gynyboje ir rungtynės baigėsi BC "Straight" ekipos pergale rezultatu – (75:41).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Straight" ekipos taikliu tolimu metimu, netrukus jau sekančioje atakoje savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Kauno technikos kolegijos" krepšininkams, po kurių sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (3:2). Tuo "Kauno technikos kolegijos" ekipos geras žaidimas pasibaigė. Vėliau sekė triuškinanti atkarpa – (17:3), po kurios pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:5).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (27:9). Vėliau sekė svečių viena retesnių sėkmingų atkarpų – (0:8), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 12 taškų – (29:17). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai atsakė savo puikiai sužaista atkarpa – (15:2), po kurios antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:19).

Trečiame kėlinyje "Kauno technikos kolegijos" žaidimas nepagerėjo. Šeimininkai toliau nemažino apsukų, vis didino atsilikimą tarp komandų. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (65:28).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas. BC "Straight" sėkmingai išlaikė susikrautą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (75:41).

BC „Straight“: Donatas Truncė – 22 tšk. (11 atk. kam.), Antanas Sakavickas – 18 tšk., Vilius Ramonas – 18 tšk., Tomas Laucevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Kauno technikos kolegija: Marius Parvalkevičius – 12 tšk., Marius Palaima – 10 tšk., Laurynas Senkus – 7 tšk.

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)