ASU vs BK Centre ‒ 2 (100:84)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre-2“

2016 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 23:39 val., peržiūros: 1457

Ketvirtadienį, spalio 20-ąją, ASU sporto salėje buvo sužaistos KKL, C lygos „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „ASU“ ir svečių BK „Centre-2“ komandų.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkų komandos krepšininkai iškart pelnydami 4 taškus be atsako. Sužaidus apie pusantros minutės BK „Centre-2“ komandos sąskaitą atidarė P.Kirilenko pataikydamas vieną baudos metimą iš dviejų. „ASU“ žaidėjai nemažino apsukų ir vienu metu įgijo jau dviženklę persvarą (13:3), bet įpusėjus kėliniui svečiai atsitiesė ir smarkiai prisivijo varžovus (13:10). Po šeimininkų paprašytos minutės pertraukėlės sekė rezultatyi ataka, tačiau jau kitoje aikštelės pusėje pasižymėjo E.Beržinskas ir „ASU“ turėjo tik minimalią persvarą. Žaidimas kiek išsilygino, abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Svečiai po taiklaus V.Gigauri baudos metimo buvo išsiveržę į priekį, bet kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko vėl išsiveržti į priekį 25:23.

Antrasis ketvirtis ir vėl geriau prasidėjo šeimininkams, kurie vėl greit nutolo nuo varžovų, bet tik labai trumpam. Sužaidus beveik 4 minutes komandas vėl skyrė tik taškas (32:31). BK „Centre-2“ krepšininkai pradėjo klysti ir pramesti metimus iš gerų padėčių, o tuo pasinaudoję šeimininkai ir vėl trūktelėjo į priekį (46:37). Likusias 2 minutes žaidimas vėl buvo apylygis ir palyginti ramus. Prieš prasidedant ilgajai pertraukai „ASU“ krepšininkai turėjo 7 taškų persvarą – 55:48.

Po didžiosios pertraukos abiejų komandų žaidėjams buvo sunku rasti būdų kaip įveikti varžovų gynybos gniaužtus ir pelnyti taškus. Abi komandos kartas nuo kart apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. Įpusėjus ketvirčiui D.Truncė pataikė tritaškį sugrąžindamas savo komandai dviženklę persvarą (65:54). Antrą kėlinio pusę „ASU“ tiesiog dominavo puolime ir taip nusprendė šių rungtynių nugalėtoją, o vienu metu turėjo net 21 taško persvarą (79:58). Nors svečiai ir bandė sušvelninti savo atsilikimą prieš ketvirtąjį kėlinuką, tačiau jiems to padaryti nepavyko 81:62.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Niekam nekilo klausimų, kas bus šių rungtynių nugalėtojas. BK „Centre-2“ krepšininkams nepavyko sumažinti atsilikimo – priešingai jis tik didėjo ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes komandas skyrė 26 taškai (95:69). Per likusį laiką buvo kilusi tik viena intriga – ar pavyks „ASU“ žaidėjams pelnyti 100-ąjį tašką. Likus žaisti mažiau nei minutę V.Levanauskas pataikė tritaštį, taip pelnydamas savo komandai simbolinius 100-uosius taškus. Nuaidėjus finaliniam rungtynių teisėjo švilpukui „ASU“ komandos krepšininkai iškovojo pirmąją sezono pergalę rezultatu – 100:84.

Po laimėtų rungtynių „ASU“ komandos vyr. trenerė R.Liaugalienė pripažino, kad komandai trūksta susižaidimo, bet buvo patenkinta savo auklėtinių žaidimu pirmose sezono rungtynėse: „Pirmos rungtynės, nesusižaidę dar studentai. Turėjome palyginti mažai treniruočių, kad galėtume visi sueiti. Noras didžiulis, todėl vaikinai laimėjo, o ir savoje salėje ir sienos padeda.“

ASU: Giedrius Šreiberis – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Trumpickas – 18 tšk., Arnas Bulys – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Vaidotas Levanauskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Truncė – 12 tšk., Gytis Šiušė – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

BK Centre ‒ 2: Denis Malinauskas – 21 tšk., Pavel Kirilenko – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Michael Zurabashvili – 12 tšk.

„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„ASU“ įtikinamai įveikė „Vilkus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)