BK Centre ‒ 2 vs Kauno TPMC ‒ 2 (74:100)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“

2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 15:03 val., peržiūros: 1404

Šeštadienį, kovo 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos BK „Centre – 2“ ir svečių „Kauno TPMC – 2“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę svečių krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė nesunkią pergalę rezultatu 74:100 (14:28, 14:18, 27:25, 19:29).

Nuo pat susitikimo pradžios į priekį šovę svečių krepšininkai paliko varžovus už nugaros įgydami dvylikos taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai pavieniais veiksmais sugebėjo surinkti kelis taškus, tačiau ir toliau dominavę „Kauno TPMC – 2“ tik dar labiau atitrūko. Antrojo ketvirčio pradžioje kartojosi pirmojo kėlinuko scenarijus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 21-ieno taško. Vis tik, šiame kėlinuke sėkmingiau pasirodę BK „Centre – 2“ žaidėjai neleido priešininkams pernelyg pabėgti. 28:46.

Po ilgosios pertraukos ir vėl rezultatyviau į žaidimą grįžo svečių krepšininkai, tačiau priešininkų gretose žibėjęs P. Kirilenko neleido svečiams pernelyg atitrūkti. Kėlinuko pabaigoje ir toliau siautėjęs aikštės šeimininkų lyderis padėjo savo ekipai laimėti trečiąjį ketvirtį bei nežymiai sušvelninti atsilikimą. Nepaisant to, paskutinėje rungtynių dalyje susiėmę ir toliau užtikrintai rungtyniavę „Kauno TPMC – 2“ krepšininkai ir vėl atitrūko, ko pasekoje į savo sąskaitą įsirašė jau aštuntąją pergalę. 74:100.

BK „Centre ‒ 2“: Pavel Kirilenko – 39 tšk. (6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Stas Pedos – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Nikita Malahov – 4 tšk.

„Kauno TPMC ‒ 2“: Andrius Bubelis – 22 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Povilas Glaniauskas – 19 tšk. (7 perimt. kam.), Petras Maciulevičius – 18 tšk., Mantas Birutis – 15 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Arnoldas Urbanavičius – 11 tšk.

„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre-2“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)