BC „Straight“ vs BK Centre ‒ 2 (95:54)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos.

2017 vasario 21 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1722

Antradienį, vasario 21 dieną, Petrašiūnų progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę BC "Straight" ir svečiuose žaidę "BK Centre – 2" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti BC "Straight" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (23:15). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau demonstravo akiai patrauklesni žaidimą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 21 taškas – (46:25). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, BC "Straight" ekipa toliau tolo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (95:54).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 8 iš eilės pelnytais BC "Straight" ekipos taškais, po kurių sekė pirmieji "BK Centre – 2" ekipos taškai ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (8:2). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko priartėti prie savo varžovų iki 3 taškų – (8:5). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai surengė spurtą – (9:2) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 10 taškų – (17:7). Per likusį laiką svečiams 2 taškais pavyko sumažinti atsilikimą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus pirmas 2 minutes skirtumas tarp komandų buvo 10 taškų – (31:21). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko skirtumą padidinti iki 14 taškų – (37:23). Antroje kėlinio dalyje BC "Straight" ekipa dar sugebėjo surengti spurtą – (9:2) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (46:25).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 5 minutes skirtumas tarp komandų buvo 23 taškai – (54:31). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai dar labiau tolo nuo pirmaujančios ekipos ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (68:41).

Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas. BC "Straight" ekipa toliau neatsipalaidavo, didino atotrūki nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (95:54).

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 24 tšk., Donatas Truncė – 15 tšk., Raimondas Viskantas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Edvinas Rinkevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Ernestas Arbačiauskas – 11 tšk., Tomas Laucevičius – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

BK Centre ‒ 2: Stas Pedos – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Timur Tugutov – 13 tšk., Pavel Kirilenko – 10 tšk.

BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)KK „13“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „BK Centre ‒ 2“ krepšininkais (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)