BK Centre ‒ 2 vs Kauno TPMC ‒ 2 (48:89)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 25 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“

2017 vasario 25 d., Šeštadienis, 15:40 val., peržiūros: 1274

Šeštadienį, vasario 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, K pogrupio rungtynės, tarp vietos BK „Centre – 2“ ir svečių „Kauno TPMC – 2“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios užtikrintai į priekį išsiveržę svečiai į savo sąskaitą įsirašė nesunkią pergalę rezultatu 48:89 (7:24, 10:26, 12:22, 19:17).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių spurtavę „Kauno TPMC – 2“ atitrūko įgydami keturiolikos tašų pranašumą. Per kėlinuką vos septynis taškus surinkę aikštės šeimininkai nei iš tolo neprilygo septyniolikos taškų persvarą įgijusiems svečiams. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „Kauno TPMC – 2“ toliau vieną po kito rinko taškus, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė 33 taškai. 17:50.

Po ilgosios pertraukos ir toliau varžovus triuškinę svečių krepšininkai surengė dar vieną spurtą, kurio metu surinko net penkiolika taškų iš eilės, taip dar labiau atitrūkdami. Kėlinio pabaigoje kelias atakas sėkmingai užbaigę BK „Centre – 2“ nežymiai sušvelnino atsilikimą. Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, kurio metu, priešininkų atsipalaidavimo dėka, geriau pasirodė aikštės šeimininkai. Nepaisant to, triuškinančia pergale džiaugėsi „Kauno TPMC – 2“. 48:89.

BK „Centre ‒ 2“: Pavel Kirilenko – 21 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Stas Pedos – 17 tšk., Denis Malinauskas – 4 tšk.

„Kauno TPMC ‒ 2“: Vitalius Mockus – 25 tšk. (6 rezult. perd., 9 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Mantas Birutis – 22 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Bubelis – 21 tšk. (21 atk. kam., 6 rezult. perd.), Arnoldas Urbanavičius – 10 tšk.

„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:07 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre-2“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Compensos“ ekipą (2016 spalio 18 d., antradienis, 20:31 val.)