Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Gazuotas pienas“ (75:91)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 18:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:19 val., peržiūros: 1858

Ketvirtadienį, lapkričio 29 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro mažojoje salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC ‒ 2“ (2-3) bei svečių BC „Gazuoto pieno“ (3-1) krepšininkų.

Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli kova, kai pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Įpusėjus ketvirčiui po taiklių P. Glaniausko ir A. Bubelio metimų „Kauno TPMC ‒ 2“ pirmavo 11:8. Tačiau daugiausia M. Stankevičiaus taiklių metimų dėka BC „Gazuotas pienas“ persverė rungtynių rezultatą ir pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo 25:27.

Iki antro kėlinuko vidurio vyko tokia pat atkakli kova, o įpusėjus ketvirčiui taiklus M. Biručio dvitaškis sumažino „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos deficitą iki minimumo 33:34. Tačiau antroje kėlinuko pusėje sužibėjo M.Gasperavičius, pelnęs dešimt taškų paeiliui, o svečiai pasibaigus kėlinukui jau pirmavo 38:49.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau BC „Gazuotas pienas“ tolo, o taiklus J. Pilecko metimas iš vidutinio nuotolio ketvirčio viduryje padidino svečių persvarą iki 44:61. Septyniolikos taškų persvarą svečiai išlaikė iki kėlinuko pabaigos ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui pirmavo 53:70.

Ketvirtajame kėlinuke BC „Gazuotas pienas“ spurtavo 0:10 ir po taiklaus J. Pilecko tolimo šūvio jau pirmavo 53:80. Tačiau tada svečių pagrindiniai krepšininkai atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio, kuo puikiai pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie vedini P. Glaniausko ir T. Trumpelio sumažino varžovų persvarą iki 75:91.

Po rungtynių „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos treneris M. Červiskas, paklaustas, ko jo ekipai trūko, norint labiau pasipriešinti BC „Gazuotas pienas“ ekipai, sakė: pirmiausia stabilumo pritrūko, komanda pas juos vistiek yra vyresnė, daugiau patirties turinti, mes jaunesni, bet pagal mūsų galimybes, manau, kad sužaidėm labai apylygiai ir stengėmės, kiek galėjom“.

Kauno TPMC ‒ 2: Povilas Glaniauskas – 21 tšk., Titas Trumpelis – 13 tšk., Andrius Bubelis – 11 tšk. (10 atk. kam.)

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Gasperavičius – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 22 tšk., Mantas Stankevičius – 21 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.)

BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:58 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)