KK „13“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (60:52)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 31 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“

2017 sausio 31 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 1378

Antradienį, sausio 31 dieną, J. Pauliaus II-ojo gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių K pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių KK „13“ ir svečių „Kauno TPMC ‒ 2“ komandų.

Rungtynių pradžioje labai neblogai startavo svečiai, kurie pataikė kelis dvitaškius ir atitrūko – 4:8 Tačiau sužaidus beveik 6 minutes savo žaidimo ritmą pajautė KK „13“ krepšininkai ir po spurto 12:5 išsiveržė į priekį – 16:13 Solidžiai rungtyniavę šeimininkai per likusį kėlinio laiką nemažino apsukų ir po pirmojo kėlinuko įgijo 7 taškų persvarą – 25:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyiai abi komandos sunkiai rasdavo būdų kaip įveikti varžvų gynybą, puolime koją neretai pakišdavo ir klaidos. Netrukus svečiai priminė, jog gali taip pat pataikyti ir po spurto 5:0 aptirpdė varžovų persvarą. KK „13“ komanda kėlinio pabaigoje vėl atitrūko ir kėlinuką užbaigė turėdami jau dviženklę persvarą – 38:28.

Trečiame kėlinuke šeimininkai per kelias minutes sugebėjo atitrūkti 15 taškų, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau 17 taškų – 49:32. Netrukus žaidimas tapo klampesnis o, „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkai niekaip negalėjo atrasti savojo žaidimo ir sumažinti varžovų persvarą. Po trijų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – 54:37.

„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasidavė ir nenuleido rankų, komandai kelis kartus pavyko truputį priartėti, bet ketvirtojo pabaigą KK „13“ krepšininkai žaidė užtikrintai. Šeimininkai atsilaikė prieš varžovų bandymą priartėti ir laimėjo rungtynes rezultatu 70:62.

Po rungtynių pakalbintas KK „13“ komandos treneris džiaugėsi, kad komanda laikėsi žaidybinio plano: „Labai gerai ir komandiškai šiandien žaidėme. Viskas praktiškai buvo išpildyta pagal planą, ką buvom sutarę. Žaidėjai visas rungtynes išliko susikoncentravę ir beveik visas rungtynes mes diktavome savo sąlygas varžovams.“

KK „13“: Lukas Stanislovaitis – 16 tšk., Remigijus Babenskas – 12 tšk., Edgaras Zaidelis – 10 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Brazdauskis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno TPMC ‒ 2: Andrius Bubelis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Povilas Glaniauskas – 15 tšk., Vitalius Mockus – 7 tšk.

„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)A. Tilindės 54 pelnyti taškai nutiesė „Huawei“ komandai pergalę prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)