Brentex Trailer vs Baltic Transline (58:40)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą

2017 sausio 03 d., Antradienis, 00:39 val., peržiūros: 1582

Pirmadienį Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C Lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Brentex Trailer“ ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 4:4). Komandos daugiau klydo nei pelnydavo taškus ir besibaigiant ketvirčiui tik minimaliu skirtumu pirmavo „Brentex Trailer“ ekipa – 9:8.

Antrasis kėlinukas prasidėjo D.Greivio tolimais metimais ( 15:8). Svečiams toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą, o šeimininkai toliau su kiekviena ataka didino pranašumą ( 25:19). Per likusį laiką „Baltic Transline“ pavyko tik vienu tašku sumažinti skirtumą – 27:12.

Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko atsitiesti puolime , tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų, kur V.Fominas priminė apie save ir smeigė tris tolimus metimus paeiliui ( 44:19). LIkus žaisti apie dvi minutes „Baltic Transline“ turėjo galimybę sumažinti skirtumą, bet baudos metimai skriejo pro šalį – 44:23.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų sėkminga atkarpa, tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sugebėjo surengti spurtą 11:0, kur skirtumas ištirpo iki 13 taškų ( 49:36), Vis dėlto, „Brentex Trailer“ ekipai pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savas rankas ir iki rungtynių pabaigos atstatė turėtą pranašumą – 58:40.

Brentex Trailer: Valius Fominas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Greivys – 12 tšk., Martynas Jašinskas – 7 tšk.

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 14 tšk., Darius Kisielius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Aurimas Žvikas – 6 tšk.

„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)Puikiai startavę „Return“ krepšininkai vėliau neturėjo jokių šansų prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:10 val.)