Resmila.lt vs Baltic Transline (69:67)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

18 taškų deficitą panaikinę „Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus

2017 sausio 17 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 1380

Sausio 17 dieną, 20:05 val., J.Grušo mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą susirinko negausiai, o jau rungtynių pradžioje „Baltic Transline“ žaidėjai sugebėjo spurtuoti taip galingai, jog vien pirmojo kėlinuko metu susikrovė net 18 taškų pranašumą. Vėliau šeimininkai ėmė mažinti atsilikimą, o „Baltic Transline“ ekipai rungtynių pabaigoje pritrūko ne tik jėgų, bet ir sėkmės. Tik paskutinėmis minutėmis „Resmila.lt“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir išlaikyti trapų pranašumą savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:67.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai rezultatyviai, tačiau gana lygiai. Vis tik įpusėjus pirmąjam kėlinukui šeimininkų puolimas užsikirto, o „Baltic Transline“ D. Kisieliaus vedami spurtavo ir per keletą minučių pasiekė net 18 taškų persvarą. Tiesa, skirtumas netrukus nustojo augęs, o reikiamas išvadas padarę šeimininkai pradėjo artėti. Nors „Baltic Transline“ ir toliau išliko priekyje, bet komanda turėjo vos vieną atsarginį žaidėją, tad jėgos po truputį seko. Iš milžiniško „Baltic Transline“ pranašumo prasidedant ilgajai pertraukai jau tebuvo likę vos 5 taškeliai 34:39.

Antroje rungtynių dalyje vėl to paties D. Kisieliaus dėka „Baltic Transline“ susigražino dviženklį pranašumą, bet šeimininkai tikrai neketino nuleisti rankų. Didelio kovingumo ir atkaklumo dėka „Resmila.lt“ vis sugebėdavo atsitiesti, o aikštelėje atmosfera tik dar labiau kaito. Abiejų komandų žaidėjai rungtyniavo labai kietai, dažnai vėlėsi į ginčus su teisėjais ir visa tai puikiai parodė žaidėjų norą laimėti. Einant paskutinėms rungtynių minutėms šeimininkai pagaliau pasiekė savo ir persvėrė rezultatą. „Baltic Transline“ ėmė skubėti, bet ne visai teisingi sprendimai sutrukdė komandai išlyginti rezultatą. Nors paskutinė „Resmila.lt“ ataka ir buvo nesėkminga, bet varžovams liko tik kiek mažiau nei 1 sekundė išsigelbėti „Baltic Transline“ atliko sudėtingą metimą, kuris nepasiekė tikslo ir dramatiška pergalę atiteko šeimininkams. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:67.

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 18 tšk., Gintaras Petrauskas – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Darius Mockus – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Baltic Transline: Darius Kisielius – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Viršilas – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Kęstutis Kaupas – 8 tšk. (17 atk. kam.)

„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)M. Maslenikovo ir D. Mockaus tritaškiai nutiesė „Resmila.lt“ ekipai pergalę prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)Puikiai startavę „Return“ krepšininkai vėliau neturėjo jokių šansų prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:10 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)