Sparta vs Dentist Team (63:59)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 07 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Sparta“ iškovojo pergalę

2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 01:38 val., peržiūros: 1223

Antradienį, kovo 7 dieną, Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp L pogrupio komandų – vietos „Spartos“ bei svečių „Dentist Team“. Rungtynių pradžioje komandos žaidė gan apylygiai, tačiau vėliau pradėjo ryškėti svečių ekipos pranašumas, tačiau lemiamo ketvirčio metu jie nesugebėjo užpulti, o tuo pačiu ir apsiginti bei taip buvo priversti paleisti pergalę iš rankų.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie įgavo nežymų pranašumą, tačiau netrukus „Dentist Team“ ekipa persvėrė rezultatą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi ne tik sėkmingomis atakomis, bet ir pirmaujančiųjų role šiose rungtynėse. Visgi, kėlinio pabaigoje svečiai įmetė dvitaškį, kuris leido jiems pirmauti po pirmųjų dešimties minučių – 13:15. Antrasis kėlinukas taip pat nežibėjo rezultatyvumu, tačiau šis ketvirtis buvo ypatingai klaikus „Spartos“ ekipai. Jie per šį kėlinuką tesukrapštė vos šešis taškus. Likus žaisti dvi su puse minutės, komandas skyrė tik trys taškai, tačiau kėlinuką šešiais taškai be atsako užbaigė „Dentist Team“ ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau solidesnį pranašumą – 19:28.

Trečiajame kėlinyje komandos pagaliau pademonstravo, kad gali šiose rungtynėse dažniau užpulti ir tai atsispindėjo ketvirčio rezultate. Vien aikštelės šeimininkai per šį kėlinuką pelnė daugiau taškų nei per pirmuosius du. Kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė svečių ekipai, kuomet jie įgijo 13-os taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygiai, o „Spartos“ ekipa mažais žingsneliais artėjo prie savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:50. Lemiamo ketvirčio metu „Dentist Team“ visiškai strigo. Kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo „Spartos“ ekipa, kuri spurtavo 13:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Sužaidus beveik šešias minutes šiame kėlinyje, pirmuosius taškus pelnė ir svečių ekipa. Likus žaisti pusantros minutės, rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet dvi atakas sėkmingai užbaigė aikštelės šeimininkai ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 63:59.

Sparta: Giedrius Prabulis – 18 tšk. (5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Šorius – 16 tšk., Šarūnas Sobolis – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Dentist Team: Donatas Stasaitis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Juozapaitis – 12 tšk., Martynas Zaveckas – 11 tšk.

Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido „Kauno liberalams“ pasiekti pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 17:24 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Spartai“ (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 21:04 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 01:32 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)