Kauno TPMC vs GZP (129:79)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Septyniais I. Krukonio tritaškiais per kėlinį ir jo trigubu dubliu paženklintose rungtynėse „Kauno TPMC“ pergalė prieš „GZP“

2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 17:06 val., peržiūros: 293

Vasario 6 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko I lygos ekipos – "Kauno TPMC" (7-1) ir "GZP" (2-7).

Rungtynių pradžioje po dviejų E. Kalugino tritaškių "Kauno TPMC" nutolo dviženkliu pranašumu 15:4. Visgi, dėka tolimų metimų "GZP" sugebėjo priartėti ir apmažino deficitą iki 26:21.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai vėl iškart įgavo dviženklį pranašumą 33:22. Nors svečiai buvo sumažinę persvarą iki penkių, tačiau puikus L. Baransko žaidimas po varžovų krepšiu ir keli tolimi metimai vėl "Kauno TPMC" ekipai leido nutolti. Po dviejų kėlinių 54:40.

Trečiajame kėlinyje I.Krukonis sumetė septynis tolimus metimus ir šeimininkai jau tolo 89:60.

Ketvirtame kėlinuke jau P.Irtmonas trimis tolimais šūviais iš eilės didino "Kauno TPMC" ekipos pranašumą. Nesunki šeimininkų pergalė rezultatu 129:79 (26:21, 28:19, 35:20, 40:19).

Vilius Sutkus

Trečiose I lygos pusfinalio rungtynėse: Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 00:20 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 17:12 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)„R2P Sport“ laimėjo pirmas pusfinalio serijas rungtynes prieš „GZP“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)Antroje rungtynių pusėje susiėmę „Kauno TPMC“ krepšininkai įveikė „VDU“ penketuką (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:19 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)Antroje rungtynių pusėje nutolę „VDU“ krepšininkai išsiveržė serijoje prieš „GZP“ į priekį (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:02 val.)