Kauno TPMC vs Reunion (81:70)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Trečiose I lygos pusfinalio rungtynėse: Kauno TPMC pergalė prieš Reunion

2022 gegužės 23 d., Pirmadienis, 00:20 val., peržiūros: 491

Sekmadieni, gegužės 22 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos Didžiosios taurės trečiosios pusfinalio rungtynes tarp šeimininkų- Kauno TPMC bei svečių- Reunion.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 19:18. Antrajame kėlinyje geras šeimininkų dvitaškių pataikymas, leido po antrojo kėlinio turėti trijų taškų pranašumą- 35:32.

Trečiajame kėlinyje Kauno TPMC spurtavo. Realizuoti 7 metimai iš žaidimo, šeimininkams leido turėti apčiuopiamą dviženklę persvarą- 58:47. Ketvirtajame kėlinyje Reunion bandė vytis varžovus, realizuodami kelis taiklius metimus iš eilės. Tačiau geresnę koncentraciją rungtynių gale parodę svečiai, nepaleido pergalės iš rankų bei iškovojo kelialapį į finalą. Galutinis rungtynių rezultatas: 81:70 (19:18, 16:14, 23:15, 23:23).

Justas Vazalis

I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)Septyniais I. Krukonio tritaškiais per kėlinį ir jo trigubu dubliu paženklintose rungtynėse „Kauno TPMC“ pergalė prieš „GZP“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 17:06 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)