BC „Game On“ vs Klausučių alaus darykla (77:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“

2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 17:28 val., peržiūros: 441

Vasario 13 dieną "LSMU" sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Game On" priemė svečius "Klausučių alaus daryklą" "Game On" buvo laimėję tris kartus ir septynis pralaimėję. "Klausučių alaus darykla" savo sąskaitoje turėjo penkias pergales ir šešis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o daugelis metimų buvo netaiklūs. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 2:2. Baigiantis pirmai kėlinio pusei šešių taškų persvarą turėjo "Game On" (12:6). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas dešimt minučių "Game On" pirmavo rezultatu 20:15.

Pirmas dvi antro kėlinio minutes geriau žaidė "Game On", kurie padidino persvarą iki 12 taškų (27:15). Vėliau komandos žaidė lygiai, prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė 12 taškų (34:22), o "Klausučių alaus darykla" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 15 taškų (41:26).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Klausučių alaus darykla" žaidė geriau ir sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (43:30). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas buvo sumažėjęs iki 10 taškų (45:35). Devintą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Game On" (48:39). Per likusį laiką "Game On" persvarą padidino (52:39).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 16 taškų (57:41). Septintą minutę "Game On" vis dar turėjo solidžią persvarą (69:50). "Klausučių alaus darykla" labai netaikliai metė tritaškius. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:61

9 taškai

„Ariogalos URTA“ nesunkiai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (88:60) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ po pratęsimo įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:40 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)