DK-Team vs Titranga ‒ Feniksas (68:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrojo kėlinio pradžioje pabėgę „Titranga ‒ Feniksas“ nuskynė pergalę prieš „DK ‒ Team“

2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 483

Gruodžio 20 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „DK-Team“ ir „Titranga – Feniksas“. Rungtynes laimėjo "Titranga – Feniksas" rezultatu 68:80 (15:23, 23:25, 17:18, 13:14).

Rungtynės prasidėjo gan lygia kova ir kiek daugiau nei pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau likus žaisti minutei „Titranga – Feniksas“ pradėjo tolti nuo varžovų. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 15:23 priekyje svečiai. Antrojo kėlinio pradžioje „Titranga – Feniksas“ pratęsė pirmojo kėlinio pabaigos spurtą kol skirtumas tarp komandų piesekė dviženklį skaičių. Likusį kėlinio laiką komandos žaidė kiek ramiau, tačiau skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Po dviejų ketvirčių priekyje „Titranga – Feniksas“ rezultatu 38:48.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje situacija beveik nesikeitė. „Titranga – Feniksas“ toliau laikė 10 taškų pranašumą, o varžovai vos kelis kartus pabandė priartėti arčiau. Trečiasis kėlinys pasibaigė rezultatu 55:66. Lemiamajame kėlinyje viskas toliau vyko ta pačia nata. Kėlinio pabaigoje „Dk- Team“ dar bandė paspausti varžovus ir surengti spurtą, tačiau nieko nesigavo ir rezultatu 68:80 pergalę šventė „Titranga – Feniksas“.

Aurimas Karanda

Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)Dviem galingais V. Zilinkaus dėjimais pažymėtose rungtynėse lengva SK „Mattas“ pergalė prieš „DK-Team“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Ažytėnai“ atlošė 18 taškų deficitą, stojo žaisti pratęsimą, tačiau jame nusileido “Titranga ‒ Feniksas“ ekipai (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:36 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)22 taškų deficitą panaikinę „Ažytėnai“ nugalėjo „Titranga ‒ Feniksas“ (71:66) (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:54 val.)