Klausučių alaus darykla vs BC „Game On“ (77:74)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 09 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiai sužaista antra pusė leido „Klausučių alaus darykla“ įveikti „BC „Game On“

2022 gegužės 09 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 318

Ketvirtadienį, gegužės 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos ketvirtfinalio pirmosios varžybos tarp šeimininkų – „Klausučių alaus darykla“ bei svečių - „BC „Game On“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 15:6, svečiams visiškai nekrito į krepšį ir sužaidus keturias minutes jie pataikė tik kelis taškus. Likus iki ketvirčio galo trims minutėms svečiai sumažino atsilikimą – 23:13. Antrasis ketvirtis prasidėjo „BC „Game On“ komandos taškais, tuo tarpu šeimininkams šis ketvirtis visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų. Sužaidus penkias minutes svečių komanda surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 35:32. Likus iki ketvirčio vienai minutei komandos apsikeitė taikliais metimais ir po dviejų ketvirčių rezultatas buvo – 37:32.

Po ilgosios pertraukos „BC „Game On“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo mažinti skirtumą, tačiau šeimininkai tempė komandą į priekį. Svečiai demonstravo greitą krepšinį ir išlygino rezultatą. Lemiamame ketvirtį toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Komandas daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ir „Klausučių alaus darykla“ pademonstravo griaunančią jėgą puolime, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 77:74.

Ignas Spūdys

Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)Išlaikė pranašumą „Alta transportas“ ir pavogė pergalę iš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)