Alta transportas vs Kauno TPMC ‒ 2 (64:85)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Didžiosios taurės atkrintamosiose: Kauno TPMC-2 užtikrinta pergalė prieš Alta transportas

2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 21:26 val., peržiūros: 366

Sekmadienį, Kovo 27 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko įmonių lygos Didžiosios taurės atkrintamosios rungtynės, tarp šeimininkų- Alta transportas bei svečių- Kauno TPMC-2.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams, realizavę 10 metimų iš žaidimo Kauno TPMC-2 įgijo septynių taškų pranašumą 16:23. Antrajame kėlinyje dėka gero M. Gailiūno žaidimo Kauno TPMC-2 ir toliau didino skirtumą tarp komandų, realizuodami metimus tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos- 30:42. Trečiajame kėlinyje Alta transportas bandė švelninti atsilikimą taikliais tritaškiais, tačiau svečiai ir toliau žaidė gerą komandinį žaidimą, kuris leido padidinti pranašumą- 48:63. Ketvirtajame kėlinyje N.Petrauskas užvedinėjo susirinkusius žiūrovus dėjimais bei "Žemė-oras" elementais. Užvedęs publiką bei komandą. Kauno TPMC-2 nieko neliko, tik švęsti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas- 64:85 (16:23, 14:19, 18:21, 16:22).

Rolandas Petrauskas

Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse minimali „Kauno TPMC ‒ 2“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 23:29 val.)„ICE“ grįžo į rungtynes, tačiau pergale vis tiek džiaugėsi „Alta transportas“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 23:11 val.)II lygos Mažosios taurės pusfinalyje: Neveronys ‒ KKA nugalėjo Kauno TPMC ‒ 2 (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 00:06 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Spartą“ (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:57 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 19 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:14 val.)“Kauno TPMC ‒ 2“ ir antrą kartą susitvarkė su „Sparta“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:09 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo lengvą pergalę (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)