Skroblų alėja vs Alta transportas (70:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus

2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 452

Vasario 16 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko II lygos F pogrupio lyderiai – "Skroblų alėja" (11-1) ir „Alta transportas“ (9-0).

Pirmajame kėlinyje po trijų „Alta transportas“ krepšininkų tritaškių svečiai nutolo 9:16. Visgi, po to "Skroblų alėja" surengė nedidelį spurtą ir priartėjo iki 18:20.

Antrajame kėlinyje žaidimo kokybė kiek krito abejose aikštės pusėse, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidusi „Alta transportas“ sugebėjo įgyti dviženklę persvarą ir įpusėjus susitikimui pirmavo 29:41.

Trečiajame kėlinuke svečiai ir toliau puikiai dirbo komandoje, kas leido dar labiau įtvirtinti savo pranašumą. Pasibaigus kėliniui 44:62.

Ketvirtame kėlinyje kelis prasiveržimus padarė K.Damijonaitis, po du tolimus metimus sumetė A.Gedminas ir D.Bakanas, o „Alta transportas“ išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo dar vieną pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 70:87 (18:20, 11:21, 15:21, 26:25).

Mindaugas Daraškevičius

„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 gegužės 03 d., antradienis, 22:02 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 19 d., antradienis, 22:29 val.)„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)Išlaikė pranašumą „Alta transportas“ ir pavogė pergalę iš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įrodė pranašumą prieš „KSM'93-Bulvaras“ (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)Rungtynių pabaigoje „KSM' 93 ‒ Bulvaras“ įrašė pirmą pralaimėjimą sezone „Skroblų alėjai“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)Puikus G. Veličkos žaidimas neišgelbėjo BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ekipos nuo pralaimėjimo prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)