Skroblų alėja vs SK „Mattas“ (87:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 19 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą

2022 sausio 19 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 500

Sausio 19 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko II lygos F pogrupio ekipos – "Skroblų alėja" (8-0) ir SK „Mattas“ (5-2).

Rungtynių pradžioje "Skroblų alėja" po E. Aleksos metimų pirmavo 15:9. Visgi, SK „Mattas“ vėliau surengė spurtą 0:9 ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 15:18.

Antrojo kėlinio pradžioje nedidelį spurtą jau surengė "Skroblų alėja" ir išsiveržė į priekį 27:21. Ir toliau šeimininkai turėjo iniciatyvą savo rankose, pridėjo kelis tritaškius ir įpusėjus susitikimui turėjo devynių taškų persvarą 42:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje po devynių iš eilės P. Lekečinsko taškų svečiai persverė rungtynių svarstykles 44:46. Visgi, tada iniciatyvos ėmėsi "Skroblų alėja" žaidėjas E.Rinkevičius, kurio aštuoni taškai vėl leido šeimininkams pirmauti – 58:51.

Lemiamame kėlinyje SK „Mattas“ sumetė penkis tritaškius ir bandė tirpdyti turimą deficitą, tačiau "Skroblų alėja" atlaikė svečių spaudimą bei iškovojo eilinę pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 87:75 (15:18, 27:15, 16:18, 29:24).

6 rezult. perd.

„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)„Skroblų alėja“ uždusino „ICE“ ekipą savo gynybos gniaužtuose (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)