Valpainiai vs Pikenpokas (75:71)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

II lygos Mažosios taurės atkrintamosiose: „Valpainiai“ įveikė „Pikenpopas“ ir išlyginos serijos rezultatą 1:1

2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 465

Trečiadienį, balandžio 6 diena, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos Mažosios taurės antrosios atkrintamosios varžybos tarp šeimininkų- Valpainiai bei svečių- Pikenpopas.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 8 metimus iš žaidimo, Pikenpopas greitai įgijo 8 taškų pranašumą-14:22.

Antrajame kėlinyje Valpainiai greitai prisivijo varžovus mesdami 80% dvitaškius. rezultatas po antrojo kėlinio- 33-34.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai, svečiams leido įmesti tik 9 taškus. Gera gynyba pasinaudoję Valpainiai įsiveržė į priekį realizuodami taškus, po greitu atakų- 55:43.

Ketvirtajame kėlinyje geras T. Pratašiaus žaidimas puolime, leido svečiams sumažinti skirtumą tarp komandų. Tačiau to nepakako gerą komandinį žaidimą bei gynybą pademonstravę Valpainiai, iškovojo sunkią pergalę, rezultatu: 75:71 (14:22, 19:12, 22:9, 20:28).

Primename kad pirmąsias serijos rungtynes laimėjo "Pikenpokas" todėl šioje serijoje prireiks trečiųjų lemiamų rungtynių.

Nerijus Urbonas

„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 21:37 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse P.Špoko 42 taškai ir „Valpainiai“ turėjo pripažinti „Pikenpoko“ pranašumą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:15 val.)42 Rimo Petraškos taškais paženklintose rungtynėse „Valpainių“ pergalė prieš „Kauno švarą“ (93:87) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:53 val.)Tritaškių šou paženkintose rungtynėse „Alta transportas“ penketukas atlaikė “Pikenpokas“ ekipos spaudimą (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Pikenpokas“ su sirena išplėšė pergalę pirmosiose serijos rungtynėse (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:21 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.)„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:46 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 15:36 val.)