Titranga ‒ Feniksas vs Ažytėnai (66:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

22 taškų deficitą panaikinę „Ažytėnai“ nugalėjo „Titranga ‒ Feniksas“ (71:66)

2021 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 20:54 val., peržiūros: 335

Gruodžio 12 dieną, V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – „Titranga ‒ Feniksas“ ir svečių – „Ažytėnai“.

Rungtynes 2 sėkmingais tolimais metimais pradėjo "Ažytenai", tačiau po to sekė 18:0 šeimininkų spurtas ir pirmąjį ketvirtį "Titranga – Feniksas" užbaigė turėdami 12 taškų pranašumą – 23:11. Antrojo ketvirčio pradžioje "Titranga – Feniksas" krepšininkai dar labiau padidino atotrūkį, o antroje kėlinio dalyje turėjo 20 taškų pranašumą. Po pirmosios rungtynių dalies ekipas skyrė 17 taškų – 44:27.

Antrąją rungtynių pusę stipriau pradėjo svečiai, kurie pagerino gynybą bei agresyvumą puolime, "Ažytenai" šeimininkams per trečiajį ketvirtį leido pelnyti vos 12 taškų, kai tuo tarpu patys sumetė net 27 ir ištirpdė varžovų turimą pranašumą iki 2 taškų – 56:54. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau geriau atrodė svečiai, kurie per pirmąsias lemiamo kėlinio minutes persverė rezultatą savo naudai. "Titranga – Feniksas" ekipa ir toliau strigo puolime, šeimininkai per kėlinį sumetė vos 10 taškų, o tuo pasinaudoję "Ažytėnai" šventė trečiąją pergalę C lygoje – 66:71 (23:11, 21:16, 12:27, 10:17).

Lukas Gvazdauskas

Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Ažytėnai“ atlošė 18 taškų deficitą, stojo žaisti pratęsimą, tačiau jame nusileido “Titranga ‒ Feniksas“ ekipai (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:36 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Ažytėnai“ palaužė „T.A.D.“ komandą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:35 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Gemavila“ šešioliktfinalį pradėjo sutriuškindama „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)