BC „Game On“ vs Dumblas (56:74)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 16:05 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Dumblas“išsiveržė į priekį serijoje prieš BC „Game On“

2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 17:12 val., peržiūros: 408

Sekmadienį, balandžio 24 dieną, LSMU sporto salėje buvo sužaistos C lygos Mažosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp BC „Game On“ ir „Dumblas“ ekipų.

BC „Game On“ labai nerezultatyviai pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmam kėliniui buvo įmetę vos 2 taškus – 2:8. Ir toliau „Dumblas“ rinko beveik visus taškus iš po krepšio, kas leido pirmą kėlinuką pabaigti pirmaujant 11:18.

Antrojo kėlinio pradžioje po eilės taiklių metimų svečiai jau tolo dviženkliu skirtumu – 16:29. Bet tada BC „Game On“ pataikė tris tolimus metimus ir priartėjo iki keturių taškų 29:33. Visgi, kėlinio pabaigoje „Dumblas“ dėka kelių tikslių metimų vėl kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 29:38.

Trečiajame kėlinyje po L. Kalėdos metimų svečiai vėl tolo iki 38:52. Vėliau aikštėje vaizdas pernelyg nesikeitė, o „Dumblas“ išlaikė susikrautą pranašumą. Pasibaigus trečiajam kėlinukui 46:61.

Lemiamame kėlinyje svečiai tiesiog ramiai išlaikė pergalę savo rankose ir išsiveržė serijoje į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 56:74 (11:18, 18:20, 17:23, 10:13).

Deimantas Baltrušis

„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)