T.A.D. vs UNO (73:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 27 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Penkiese susirinkę ir trise rungtynes baigę „UNO“ turėjo pripažinti „T.A.D.“ pranašumą

2022 vasario 27 d., Sekmadienis, 18:39 val., peržiūros: 328

Vasario 27 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "T.A.D." priemė svečius "UNO". "T.A.D." buvo laimėję tris kartus ir dešimt kartų buvo pralaimėję. "UNO" sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė nerezultatyviai, o "T.A.D." pirmavo rezultatu 2:0. Tik prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus pelnė "UNO" (6:2). Septintą minutę penkiese surinkę "UNO" paprašė minutės pertraukėlės, o "T.A.D." buvo priekyje rezultatu 14:5. Kėlinio paskutinėmis minutėmis "T.A.D." išsaugojo devynių taškų persvarą (9:18).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes "UNO" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (20:15). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "T.A.D." persvara buvo padidėjusi iki dvylikos taškų (20:32). Vėliau komandos žaidė lygiai ir kėlinio pabaigoje "T.A.D." išsaugojo vienuolikos taškų persvarą (42:31).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "T.A.D." pirmavo rezultatu 42:33. Šeštą minutę, po penktos žaidėjo asmeninės pražangos, "UNO" liko žaisti keturiese, o rezultatas tuo metu buvo 50:35. Kėlinio pabaigoje "UNO" liko tryse, po itin nesportiško "UNO" žaidėjo elgesio. Sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo 55:36.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. "T.A.D." daug metė, bet daugelis jų metimų tikslo nepasiekė, o "UNO" sekėsi, kaip žaidžiant trise visai neblogai. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:49.

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Ažytėnai“ palaužė „T.A.D.“ komandą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:35 val.)II lygoje: 51 T.Virbuko pelnyti taškai T.A.D pergalės neatnešė. T.A.D turėjo pripažinti BC „Rhino“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 21:12 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ lengvai įveikė „T.A.D“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 18:41 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „T.A.D.“ ekipą be pergalių (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sutriuškino „T.A.D” (105:49) (2021 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Visas rungtynes pavyzdinę gynybą demonstravęs „Pikenpokas“ išsivežė pergalę (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)