T.A.D. vs BC „Rhino“ (71:105)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ lengvai įveikė „T.A.D“

2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 18:41 val., peržiūros: 351

Kovo 20 dieną Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "II" lygos pirmos šešiolikfinalio rungtynėse, kuriose aikštės šeimininkai "T.A.D" priemė svečiu BC "Rhino".

Per pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai (2:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei keturių taškų persvarą turėjo "T.A.D" (13:9). Komandos žaidė greitai ir taikliai atakavo. Kėlinio antroje pusėje "Rhino" įgijo dviejų taškų persvarą (20:22).

Antrą antro kėlinio minutę "Rhino" sėkmingai atakuojant ir ginantis padidino persvarą iki aštuonių taškų (20:28). Baigiantis pirmai kėlinio pusei dar šiek tiek padidėjo "Rhino" persvara (41:28). Kėlinio antroje pusėje "Rhino" persvara padidėjo iki 20 taškų (37:57).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė gan atsipalaidavę. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Rhino" skirtumas padidėjo iki 24 taškų (47:71). Sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo 54:82. Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Rhino" užtikrintai nugalėjo varžovus rezultatu 71:105.

11 išpr. praž.

Antrose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ išlygino serijos rezultatą prieš „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 balandžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Ažytėnai“ palaužė „T.A.D.“ komandą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:35 val.)Penkiese susirinkę ir trise rungtynes baigę „UNO“ turėjo pripažinti „T.A.D.“ pranašumą (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:39 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)V. Kamarūno metimas atnešė pergalę BC „Rhino“ ekipai (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 22:50 val.)