Kauno švara vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (59:53)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (59:53)

2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 21:54 val., peržiūros: 338

Lapkričio 9 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – “Kauno švara” ir svečių – BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau atkaklia kova taškas į tašką, abi ekipos agresyviai kovojo gynyboje, visgi, pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau užbaigė svečiai – 15:17. Antrojo kėlinio pradžioje vyko permaininga kova, tiek viena tiek kita komanda keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmeniu, tačiau kėlinio pabaigoje abiejų komandų puolimas sustojo ir ekipas vis dar skyrė 2 taškai - 25:27.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo "Kauno švara" krepšininkai, nors rungtynės vis dar buvo nerezultatyvios, BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ekpai ypač nesisekė pelnyti taškų trečiojo kėlinio pradžioje, o tuo pasinaudoję šeimininkai iššsiveržė į priekį – 41:34. Ketvirtajame kėlinyje "Kauno švara" ekipai pavyko išlaikyti savo turimą persvarą, nors BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai ir nepasidavė, gausiau susirinkusiems šeimininkams jėgų rungtynių pabaigoje buvo daugiau – 59:53 (15:17, 10:10, 16:7, 18:19).

8 taškai

C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Antrose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ išlygino serijos rezultatą prieš „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 balandžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)Tolimus metimus tragiškai pataikę Ariogalos „Urta“ krepšininkai krito prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 20:29 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą (2022 kovo 22 d., antradienis, 21:25 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno švara“ atkakliose runtynėse palaužė KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkų pasipriešinimą (2022 vasario 11 d., penktadienis, 21:56 val.)