BC „Rhino“ vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (69:66)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 12 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ išlygino serijos rezultatą prieš „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt

2022 balandžio 12 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 380

Balandžio 12 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antros šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Rhino" priemė svečius BC "Audrupio" – Bonauto.lt. Pirmas rungtynes rezultatu 72:84 laimėjo BC "Audrupio" – Bonauto.lt.

Pirmas dvi pirmo kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, gynėsi be klaidų (0:0). Netrukus taškus pradėjo rinkti komandos. Baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatu 2:11 pirmavo "Audrupio" – Bonauto.lt, o "Rhino" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "Rhino" pasivijo varžovus ir vėliau išsiveržė į priekį (18:17).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Rhino" padidino persvarą iki šeškių taškų (23:17). Penktą minutę "Rhino" persvarą padidino iki penkių taškų (25:20), o minutės pertraukėlės paprašė "Audrupio" – Bonauto.lt. Kėlinio pabaigoje "Rhino" padidino persvarą iki septynių taškų (36:29).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Rhino" turėjo šešių taškų persvarą (39:33). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Audrupio" – Bonauto.lt sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (44:42). Septintą minutę "Rhino" persvara vėl padidėjo, o minutės pertraukėlės paprašė "Audrupio" – Bonauto.lt (50:44). Kėlinio pabaigoje "Rhino" išlaikė penkių taškų persvarą (54:49).

Trečią ketvirto kėlinio minutę "Audrupio" – Bonauto.lt sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (54:53). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Rhino" pirmavo dviem taškais (59:57). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos vis dar dviem taškais pirmavo "Rhino" (60:58). Rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė "Rhino" ir įveikė varžovus rezultatu 69:66.

9 taškai

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ lengvai įveikė „T.A.D“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 18:41 val.)C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Tolimus metimus tragiškai pataikę Ariogalos „Urta“ krepšininkai krito prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 20:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (59:53) (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:54 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt. (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)