Gemavila vs MB „Užveža“ (67:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 25 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Kovoje iki paskutinių sekundžių-MB „Užveža“ pergalė prieš Gemavila

2022 sausio 25 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 329

Antradienį, Sausio 25 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko II lygos G pogrupio komandos. Šeimininkai Gemavila priėmė svečius MB „Užveža“.

Rungtynės prasidėjo greitu žaidimu. Abejos komandos bandė pelnyti greitus taškus, po netaiklių varžovų metimų. Geriau užpulti sekėsi svečiams, kurie po pirmojo kėlinio įgyjo trapią persvarą 16:21. Antrajame kėlinyje geras šeimininkų komandos žaidėjų A. Pūro bei R.Versocko žaidimas puolime, leido Gemavila įsivažiuoti į rungtynes bei sušvelninti turėtą deficitą iki keturių taškų. 36:40. Trečiajame kėlinyje šeimininkai pasinaudoję svečių komandos klaidomis greitai išlygino rezultatą realizuodami 3/5 tritaškių bei 6/12 dvitaškių- rezultatas po trečiojo kėlinio: 58:57. Ketvirtajame kėlinyje MB „Užveža“ išlaikė didesnį energijos rezervą ,kuris padęjo atitolti svečiams nuo Gemavila keturiais taškais. Paskutinėmis sekundėmis, šeimininkai dar bandė taisyti situaciją bauduojant MB „Užveža“. Taktika pasiteisino-vienas baudos metimas buvo pramestas, tačiau Gemavilos komandos žaidėjo Edvino Nemeikšos paskutinių sekundžių metimas buvo netaiklus. Galutinis rungtynių rezultatas:67:70 (16:21, 20:19, 22:17, 9:13).

Justinas Mozerskis

II lygos atkrinamosiose: MB „Užveža“ pergalė prieš Pusė velnio (2022 kovo 17 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių ‒ ICE iškovotas kelialapis į ketvirtfinalį (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 00:01 val.)Pirmoji MB „Užveža“ pergalė šešioliktfinalyje (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Mažosios taurės atkrintamosiose: užtikrinta Autobroliai- Arko pergalė prieš Gemavila (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:04 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:24 val.)16 taškų spurtą rungtynių pabaigoje atlaikę BC „Game On“ nugalėjo „Gemavila“ (75:70) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 18:02 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)