Autobroliai ‒ Arko vs Gemavila (89:75)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Mažosios taurės atkrintamosiose: užtikrinta Autobroliai- Arko pergalė prieš Gemavila

2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:04 val., peržiūros: 274

Sekmadieni, balandžio 3 diena Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos Mažosios taurės šešioliktfinalio rungtynės tarp šeimininkų- Autobroliai- Arko bei svečių- Gemavila.

Pirmas kėlinys buvo rezultatyvus. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis: 21:20. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams, realizavę 8 metimus iš žaidimo Autobroliai- Arko greitai įgyjo dviženklį pranašumą- 43:32. Trečiajame kėlinyje P.Venclovas bandė užvesti svečius geru žaidimu puolime, tačiau gerą gynybą demonstravę šeimininkai, išsaugojo dviženklę persvarą- 64:53. Ketvirtajame kėlinyje O. Stropaus vedami Autobroliai- Arko ir toliau žaidė savąjį žaidimą, neleisdami svečiams priartėti. Gerą gynybą bei komandinį žaidimą pademonstravę šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę rezultatu: 89:75 (20:21, 23:11, 21:21, 25:22).

Povilas Venclovas

II lygoje: Autobroliai-Arko pergalė prieš Sparta (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:53 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse minimali „Kauno TPMC ‒ 2“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių-MB „Užveža“ pergalė prieš Gemavila (2022 sausio 25 d., antradienis, 23:24 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Autobrolius ‒ Arko“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:51 val.)