Neveronys ‒ KKA vs Valpainiai (102:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Neįtikėtinai ketvirtą kėlinį sužaidę „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę

2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 21:43 val., peržiūros: 352

Sausio 6 dieną 20:15 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Neveronys – KKA“ ir „Valpainiai“. Rungtynes laimėjo „Neveronys – KKA“ rezultatu 102:71 (24:27, 14:13, 23:21, 41:10).

Rungtynes komandos pradėjo sužaisdamos tritaškių konkursą, kuriame ypatingai pasižymėjo R.Petraška sumesdamas net 3 tolimus metimus paeiliui. Tačiau šeimininkai po netaiklių varžovų metimų organizavo greitas atakas ir po pusės kėlinio pirmavo rezultatu 18:10. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pradėjo strigti ir tuo pasinaudoję „Valpainiai“ surengė spurtą ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 24:27. Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova taškas į tašką ir tik kėlinuko pabaigoje „Valpnainiams“ pavargus „Neveronys – KKA“ susigrąžino minimalią persvarą į savo rankas 40:38.

Po ilgosios pertraukos komandos toliau atkakliai kovojo ir pirmaujanti komandą per kėlinį keitėsi net kelis kartus. Vis tik prieš lemiamą ketvirtį nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo 61:61. Lemiamajame ketvirtyje „Neveronys – KKA“ surengė tikrą šou. Vos tiktai varžovams pradėjo stigti jėgų ir pasipylė klaidos, šeimininkai iškart pradėjo bėgti į greitas atakas ir per paskutines 3 minutes sumetę net 17 taškų pasiekė 100 taškų ribą ir išsivežę pergalę netikėtu 31 taško skirtumu 102:71.

9 taškai

„Neveronys ‒ KKA“ išlieka nepralaimėję (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)KM „Žalgiris“ 2005” gana lengvai įveikė negausiai susirinkusį „Neveronys ‒ KKA“ kolektyvą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo triuškinamą pergalę (2022 sausio 25 d., antradienis, 22:20 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pademonstravo čempionišką charakterį ir iškovojo dramatišką pergalę (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išrašė „ICE“ ekipai pralaimėjimą (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)