Sparta vs GZP ‒ 2 (74:79)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2023 kovo 28 d., Antradienis, 20:40 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„GZP ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Spartą“

2023 kovo 28 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 225

Kovo 28 dieną Milikonių progimnazijos mokyklos sporto salėje įvyko II lygos pirmos šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sparta" priemė svečius "GZP – 2" komandą.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai (4:3). Baigiantis pirmai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "GZP – 2" (9:10). Likus dviems minutėms minutės pertraukėlės paprašė svdčiai (17:13). Kėlinio pabaigoje keturių taškų persvarą išsaugojo "Sparta" (19:15).

Sužaidus pirmas dvi minutes "Spartos" persvara buvo padidėję iki devynių taškų (26:17). Prasidėjus penktai minutei tritaškį pataikė "GZP – 2", po kurio rezultatas tapo lygus (26:26). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o baigiantis kėliniui taikliu dvitaškiu į priekį išsiveržė "Sparta" (41:39).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (46:46). Baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (55:55). Netrukus "Sparta" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius "Sparta" turėjo minimalią persvarą (63:62).

Baigiantis antrai ketvirto kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (65:65). Prasidėjus ketvirtai minutei dviejų taškų persvarą turėjo "GZP – 2", o minutės pertraukėlės paprašė "Sparta" (67:69). Septintą minutę skirtumas padidėjo iki šešių taškų (69:75). Kėlinio pabaigoje "GZP – 2" išlaikė penkių taškų persvarą (74:79).

Petras Maciulevičius

2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)BC „Rhinos“ su V. Kamarūnu priekyje šventė pergalę prieš „Sparta“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 23:26 val.)„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“ (2023 kovo 07 d., antradienis, 20:29 val.)KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP-2“ pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„GZP-2“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 24 d., antradienis, 22:54 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 vasario 14 d., antradienis, 22:06 val.)GZP-2 nugalėjo KK „Žaibą“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:33 val.)Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)