Robotukų Armija vs GZP ‒ 2 (77:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 07 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“

2023 kovo 07 d., Antradienis, 20:29 val., peržiūros: 245

Kovo 7 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Robotukų armija" priemė svečius "GZP – 2" komandą. "Robotukų armija" buvo laimėję tris kartus ir devynis kartus buvo pralaimėję. "GZP – 2" sąskaitoje buvo devynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Pirmas dvi minutes komandos žaidė lygiai, o vieno taško persvarą turėjo "GZP -2" (2:3). Vėliau geriau žaidė šeimininkai, kurie baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 8:5. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "GZP – 2", kuriems pavyko įgyti persvarą 13 taškų (13:26).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo dar vienu tašku (15:29). Vėliau komandos žaidė lygiai, prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 14 taškų (18:32). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "GZP – 2", kurie padidino persvarą iki 21 taško (26:47).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki 15 taškų (34:49), o minutės pertraukėlės paprašė "GZP – 2". Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Robotukų armija" sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (41:54). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "GZP – 2", kurie padidino persvarą iki 18 taškų (50:68).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliais tirtaškiais, sužaidus pirmą minutę "Robotukų armija" paprašė minutės pertraukėlės (56:72). Baigiantis pirmai kėlinio pusei niekaip nepavyko priartėti "Robotukų armijai" (62:77). Šeštą minutę "Robotukų armija" privertė "GZP – 2" paprašyti minutės pertraukėlės (68:77). Po "Robotukų armijos" geresnės atkarpos, aštuntą minutę komandas skyrė tik trys taškai (74:77). Rungtynių pabaigoje "GZP – 2" žaidė užtikrintai ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:88.

Artūras Kaminskas

„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Robotukų Armija“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:17 val.)„GZP ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Spartą“ (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:55 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP-2“ pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„GZP-2“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 24 d., antradienis, 22:54 val.)