MB „TR Project“ vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (74:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 22 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesunkią pergalę įsirašė MB „TR Project“

2023 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:41 val., peržiūros: 206

Trečiadienį, vasario 22 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 2 etapo Įmonės lygos E pogrupio varžybos tarp MB „TR Project“ ir "BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt".

Pirmas rungtynių kėlinys buvo pakankamai vangus, "BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt" gynėsi zoninę gynybą, ko pasakoje „TR Project“ metė daug tritaškių ir juos visai gerai realizavo. Ant J. Merkio pečių besilaikantys "BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt" po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų persvarą – 23:20. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova,"BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt" greitomis atakomis spėjo įgyti 8 taškų pranašumą, bet iki kėlinio pabaigos MB „TR Project“ jį panaikino ir persvėrė 35:36. Antroje pusėje po truputį baiginėjosi šešiese susirinkusių "BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt" jėgos ir tuom besinaudodami varžovai bandė pabėgti į priekį. Visą antrą pusę pirmavę MB „TR Project“ pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 74:61 (20:23, 16:12, 17:10, 21:16).

Mindaugas Ežerskis

„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)G. Stankūnas atvedė „Klausučių alaus darykla“ ekipą į pergalę prieš MB „TR Project“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 21:59 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)Valpainiai susitvarkė su MB „TR PROJECT“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 21:49 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)