MB „TR Project“ vs Klausučių alaus darykla (59:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

G. Stankūnas atvedė „Klausučių alaus darykla“ ekipą į pergalę prieš MB „TR Project“

2022 lapkričio 08 d., Antradienis, 21:59 val., peržiūros: 331

Lapkričio 8 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos II lygos A pogrupio rungtynės tarp MB „TR Project“ (0-1) ir „Klausučių alaus darykla“ (0-0) ekipų.

Pirmajame kėlinyje dėka rezultatyvaus G. Stankūno ir K. Vikšnaičio žaidimo „Klausučių alaus darykla“ beveik visą laiką pirmavo ir kėlinį pabaigė būdami priekyje 19:27.

Antrojo kėlinio pradžioje MB „TR Project“ iškart kirpo savo deficitą iki minimumo 26:27. Visgi, į tai „Klausučių alaus darykla“ atsakė spurtu 0:9 ir įpusėjus susitikimui turėjo dviženklį pranašumą 33:45.

Trečiojo kėlinio visą laiką „Klausučių alaus darykla“ buvo priekyje dviženkliu pranašumu, o kėliniui baigusis pirmavo 42:56.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem paeiliui A. Grabausko tritaškiais, po kurių šeimininkų deficitas tirpo iki šešių taškų 50:56. Nors MB „TR Project“ dar buvo priartėję iki keturių taškų, tačiau „Klausučių alaus darykla“ atlaikė šį šeimininkų spaudimą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 59:69 (19:27, 14:18, 9:11, 17:13).

7 išpr. praž.

„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.)Nesunkią pergalę įsirašė MB „TR Project“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.) „Klausučių alaus darykla“ po gražios kovos palaužė „Birštono SC „Olimpas“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 06:08 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekia 6 pergalę. (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:33 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)