ICE vs Valpainiai (60:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:35 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“

2022 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 559

Lapkričio 14 dieną V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "ICE" priemė svečius "Valpainius". Abi komandos buvo iškovoję po vieną pergalę ir nei karto nebuvo pralaimėję.

Pirmas dvi rungtynių minutes geriau žaidė "ICE", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:0. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (3:12), o minutės pertraukėlės paprašė "Valpainiai". Kėlinio pabaigoje "ICE" išsaugojo septynių taškų persvarą (13:20).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "ICE" padidino persvarą iki 11 taškų (25:14). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "ICE" paprašė minutės pertraukėlės, šeimininkams pirmaujant rezultatu 27:14. Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apyligiai, sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 11 taškų (33:22).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes dviem taškais persvarą padidino šeimininkai (35:22). Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė "Valpainiai" (35:24). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o kėlinio viduryje komandas vis dar skyrė 11 taškų (35:24). Aktyviai ir greitai vykusioje antroje kėlinio pusėje "ICE" išlaikė dviženklę persvarą (44:32).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu "ICE" metimu, bet netrukus tuo pačiu atsakius "Valpainiams", "ICE" paprašė minutės pertraukėlės (48:35). Kėlinio viduryje "Valpainiai" prisivijo varžovus (51:47), "ICE" paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės komandos žaidė lygiai, o tik paskutinę minutę pavyko persvarą padidinti "ICE" iki šešių taškų (58:52). Rungtynės baigėsi rezultatu 60:54.

8 taškai

Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 22:00 val.)Įtemptose varžybose „ICE“ pasiekė pergalę prieš „GZP ‒ 2“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Valpainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)„ICE“ sezono starte netikėtai lengvai įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Kautech ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Valpainius“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:05 val.) „Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:31 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)