BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs KK „Žaibas“ (70:51)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 09 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt“  po ilgosios pertraukos susitvarkė su „KK „Žaibu“

2023 sausio 09 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 265

Pirmadienį, sausio 9 d., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt“ ir svečių „KK „Žaibas“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmojo spurtą surengė svečių ekipa, kuri įgijo nežymų pranašumą(4:8). Ketvirčio pabaiga vėl buvo nerezultatyvi, tačiau išsaugojo nedidelį panašumą – 14:16. Antrame ketvirtyje geriau startavo svečiai, kurie trumpam buvo įgiję 8 taškų pranašumą, bet šeimininkai netrukus spurtavo 7:0 ir jau vėl kvėpavo varžovams į nugarą. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką – 29:29.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tiek puolime, tiek gynyboje pradėjo žaisti žymiai agresyviai ir parėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, o mažėjanti svečių persvara privertė juos prašyti minutė pertraukėlės. Ant bangos rungtyniavę svečiai po trijų kėlinių atsilikinėjo 14 taškų – 49:35. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir po spurto 11:0 turėjo dvyženklį pranašumą, o kiekvienas tikslus metimas varė varžovus į nerviltį (65:45). Nors rungtynių pabaigoje svečiams ir pavyko pamažinti atsilikimą, bet šeimininkai išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 70:51.

6 taškai

BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt turėjo pripažinti „GZP-2“ pranašumą (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:15 val.)Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:01 val.)2-oji BC „Audrupio“-Bonauto.lt pergalė II-oje lygoje (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:58 val.)2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)„Ažytėnai“ paskutinėmis minutėmis palaužė KK „Žaibas“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 20:21 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)